Društvo

Ulična trka za Dan Bara

photo by Sergej Zabijako | 25:11:2016 | 12:39:47

Povodom Dana Opštine, i ove godine je priređena tradicionalna Ulična trka. Treću godinu zaredom organizatori su bili Društvo pedagoga fizičke kulture, uz podršku AK “Mornar”, dok je pokrovitelj manifestacije Opština Bar. Ukupno je bilo 30 trka sa oko 800 učesnika.
 
Pravo učešća imali su učenici osnovnih i srednjih škola Opštine Bar, djeca predškolskih ustanova, seniori i seniorke.
 
VRTIĆI
 
Dječaci
1. Strahinja Ranitović                      
2. Enes Markoč                 
3. Mimad Asanović                          
 
Djevojčice
1.Nađa Marsenić                              
2. Sofija Pejović                                
3. Bogdana Matić                          

   
 
OSNOVNE ŠKOLE – DJEVOJČICE
 
1. razred
1. Bogdana Đuranović - BJO        
2.Tara Peroč - Jugoslavija             
3.Nađa Kurpejović - A. Đedović 
 
2. razred
1. Petra Ražnatović - A. Đedović               
2. Nađa Vujačić - Jugoslavija
3. Elena Đonović - BJO   
 
3. razred
1. Mia Šofranac -A. Đedović
2. Ena Dobrković - BJO
3. Anđela Đurović -Jugoslavija
 
4. razred
1. Mia Prelević - A. Đedović        
2. Maša Čuljković - A. Đedović   
3. Jovana Raketić - A. Đedović   
 
5. razred
1. Anabela Mijović - A. Đedović 
2. Dejana Mašanović - BJO          
3. Lana Šušter - Meksiko              
 
6. razred
1. Nevena Tvrdišić - Jugoslavija 
2. Nada Pavićević - BJO 
3. Hana Šlaković - Jugoslavija
 
7. razred
1. Ana Pejaković - BJO   
2. Bogdana Mirković -BJO            
3. Jovana Ukšanović - Jugoslavija
 
8. razred
1. Lucija Milović - BJO    
2. Marija Leković - BJO  
3. Anastasija Kojić -BJO 
 
9. razred
1. Anastasia Pervova - Jugoslavija
2. Zorana Radonjić - BJO               
3. Andrea Matković - Jugoslavija

 
OSNOVNE ŠKOLE DJEČACI
 
1.razred
1. Alen Kolar - Srbija
2. Filip Radonjić - Jugoslavija
3. Anes Mokloč - Meksiko           
 
2. razred
1. Bogdan Despotović - Jugoslavija
2. Nemanja Durutović - BJO        
3. Dimitrij Ivaščenko - BJO           
 
3. razred
1. Andrija Golić  - Jugoslavija
2. Dušan Laketić - BJO   
3. Andrej Škipina - BJO  
 
4. razred
1. Mihailo Roćenović - JUG          
2. Adnan Seidović - Srbija            
3. Ivan Černogolov - Srbija
 
5. razred
1. Strahinja Striković - A. Đedović             
2. Petar Matić - Jugoslavija
3. Miloš Laketić - BJO     
 
6. razred
1. Aldin Hajdarović - Jugoslavija
2. Ognjen Tripković - Jugoslavija
3. Adnan Tiganj - Meksiko           
 
7. razred
1. Nikola Ljuljić - Srbija
2. Mirsad Mehanović - Srbija
3. Armin Kolar - Srbija
 
8. razred
1. Ognjen Vojvodić - BJO             
2. Danilo Vujičić - BJO     
3. Mirza Ličina - Meksiko              
 
9. razred
1. Vojislav Jovanović - Jugoslavija
2. Damir Pinčić - Srbija   
3. Danis Karastanović - Meksiko
 
SREDNJE ŠKOLE - JUNIORKE
1. razred
1. Ksenija Dević - Gimnazija        
2. Elena Sekulović - Ekonomska
3. Kristina Perović - Ekonomska
 
2. razred
1 Sara Ratknić - Gimnazija            
2. Darinka Đuričković - Stručna  
3. Kristina Tučević - Gimnazija    
 
3. razred
1. Alma Useinović - Ekonomska
2. Selma Ličina - Ekonomska       
3. Dženeta Tarnamiša - Ekonomska         
 
4. razred
1. Miljana Potparić - Gimnazija  
2. Nikoleta Ljuljić – Gimnazija
3. Jelena Rajković - Ekonomska 

 
SREDNJE ŠKOLE - JUNIORI
1. razred
1. Đorđe Vlahović - Gimnazija    
2. Nikola Milošev - Ekonomska  
3. Radoš Bjelić - Gimnazija           
 
2. razred
1. Vlado Đurović - Stručna           
2. Ognjen Barać - Stručna            
3. Ognjen Mandić - Gimnazija    
 
3. razred
1. Danijel Maljević - Stručna       
2. Dimitrij Kravčenko - Ekonomska          
3. Matija Rajović - Gimnazija      
 
4. razred
1. Stefan Stojnić - Gimnazija       
2. Stefan Bajčeta - Stručna          
3. Miloš Živković - Ekonomska   
 
SENIORI
1. Dragoljub Koprivica - AK Mornar          
2. Vlado Đurović - AK Mornar     
3. Ognjen Barać - AK Mornar      
 
EKIPNI PLASMAN - OSNOVNE ŠKOLE – PIONIRI:
1. Jugoslavija-26 bodova              
2. Srbija                -16        
3. Blažo Jokov Orlandić - 13
 
EKIPNI PLASMAN - OSNOVNE ŠKOLE – PIONIRKE:
1. Blažo Jokov Orlandić -26 bodova          
2. Anto Đedović-20         
3. Jugoslavija-16              
 
EKIPNO PLASMAN - SREDNJE ŠKOLE - JUNIORI
1. Srednja stručna škola-15 bodova         
2. Gimnazija-10
3. Ekonomsko ugostiteljska-4    
 
EKIPNO PLASMAN - SREDNJE ŠKOLE – JUNIORKE:
1. Gimnazija-15 bodova
2. Ekonomsko ugostiteljska-10  
3. Srednja stručna škola-3