Sport

Održan proljećni kros u OŠ Mrkojevići

| 09:03:2017 | 21:28:59

U srijedu je u Osnovnoj školi “Mrkojevići” održan tradicionalni proljećni kros.
 
“Domaćin krosa je bila područna škola u Gorani. Pripremu i održavanje krosa koordinisao je Aleksandar Jelenić, profesor fizičkog vaspitanja, uz podršku odjeljenjskih starješina. Takmičenje je proteklo u najboljem redu, a u tome su nam svesrdno pomogli pripadnici MUP-a Crne Gore – PJ Bar i dr Ermina Bećirović sa medicinskim osobljem Doma zdravlja Bar, na čemu smo im iskreno zahvalni”, kazali su iz OŠ “Mrkojevići”.

 
Rezultati proljećnog krosa
 
I razred - djevojčice 50 m:
1. Anastasija Vučinić
2. Ema Sijarić
3. Amela Bajraktarević
 
I razred - dječaci 50 m:
1. Anel Kovačević
2. Alden Hodžić
3. Haris Kovačević
 
II razred - djevojčice 50 m:
1. Mina Lukač
2. Anisa Avdić
3. Samra Tombarević
 
II razred - dječaci 100 m:
1. Dženan Bošković
2. Ermin Metanović
3. Kenan Vukić
 
III razred - djevojčice 100 m:
1. Ema Perazić
2. Maida Čantić
3. Adelisa Dapčević

 
III razred - dječaci 200 m:

1. Anel Tiganj
2. Almir Višnjić
3. Samed Hot
 
IV razred - djevojčice 200 m:
1. Adea Bajramović
2. Amerisa Agović
3. Šejla Arabelović

 
IV razred - dječaci 300 m:

1. Ajlan Alić
2. Admir Osmanović
3. Inas Nurković

V razred - djevojčice 300 m:
1. Anida Lisičić
2. Ajla Perazić
3. Elvira Dapčević



V razred - dječaci 400 m:
1. Daris Duškić
2. Belmin Šabović
3. Kenan Brkanović
 
VI razred - djevojčice 400 m:
1. Adelisa Vukić
2. Arijana Bajramović
3. Anela Vukić
 
VI razred - dječaci 500 m:
1. Zito Šabović
2. Asad Škrijelj
3. Sufijan Hamza
 
VII razred - djevojčice 500 m:
1. Aiša Ćatović
2. Nives Muratović
3.Erna Ćeranić
 
VII razred - dječaci 600 m:
1. Aldin Lisičić
2. Alen Dapčević

3. Aldin Čobović
 
VIII razred - djevojčice 600 m:
1. Rahima Striković
2. Adela Lunjić
3. Mirela Lunjić

 
VIII razred - dječaci 700 m:
1. Edis Vulić
2. Elhan Nikezić
3. Belmin Striković

 
IX razred - djevojčice 700 m:
1. Ilda Zvrko
2. Elma Useinović
3. Adela Gusinjac i Majda Dapčević
 
IX razred - dječaci 800 m:
1. Jasmin Dapčević
2. Adis Šabotić i Benjamin Janes
3. Adis Zvrko i Aldin Salihović