Sport

Atletika, cicibani: Sanji 23 medalje (6 zl.), Mornaru 12 (5 zl.)

by Željko Milović | 27:09:2015 | 21:48:56

Na terenima SC “Topolica” u Baru, u tehničkoj organizaciji AK “Mornar”, a pod pokroviteljstvom Atletskog Saveza Crne Gore, danas je održano 7. Prvenstvo Crne Gore za cicibane i cicibanke, na kome je nastupilo 9 atletskih klubova, među kojima i dva iz Bara – “Budućnost”, “Jedinstvo”, “Arsenal”, “Podgorički maraton”, “Lim”, “Podgorica”, “Rudar”, “Mornar” i “Sanja”.
 
Najviše medalja osvojili su atletičari AK “Sanja - 24, od čega 11 zlatnih, osam srebrnih i pet bronzanih.  Drugi su bili atletičari AK” Mornar” sa 16 medalja – pet zlatnih, šest srebrnih i pet bronzanih. Treći je bio “Lim” sa četiri zlata, dva srebra i dvije bronze.
 

60m prepone (68,5cm) – cicibanke:
1.Anabela Mujović - Sanja
2.Mirela Rastoder - Sanja
3.Bogdana Mirković - Sanja
 
Skok u dalj – cicibani:
2.Matija Vojvodić - Sanja
3.Nikola Stanojević - Mornar
4.Damjan Đurnić - Sanja
5.Dušan Laketić - Sanja
 
Bacanje diska (600gr) – cicibani:
1.Dimitrije Pavlović - Mornar
3.Nikola Stanojević - Mornar
 
Bacanje diska (600gr) – cicibanke:
1.Iman Zejnilović - Mornar
2.Mirjana Vlahović - Sanja
 
60m – cicibanke:
2.Divna Ratković - Sanja
5.Jovana Ukšanović - Sanja
7.Andrea Rajšić - Sanja
8.Nina Durutović - Mornar
10.Lana Sarić - Sanja
12.Rejhana Zejnilović - Mornar
13.Ena Dobrković - Sanja
16.Iva Mašanović - Sanja
 
60m – cicibani:
2.Miloš Seković - Sanja
3.Lazar Jovović - Mornar
4.Danis Ljuši - Sanja
5.Miloš Nišavić - Sanja
6.Petar Matić - Mornar
9.Dušan Drobnjak - Mornar
10.Dušan Laketić - Sanja
11.Aleksandar Glavanović - Sanja
 
Skok u dalj – cicibanke:
4.Mirela Rastoder - Sanja
5.Vana Pavićević - Sanja
6.Bogdana Mirković - Sanja
7.Miljana Vlahović - Sanja
8.Andrea Rajšić - Sanja
10.Iva Mašanović - Sanja
11.Rejhana Zejnilović - Mornar
12.Ena Dobrković - Sanja
 
Bacanje kugle (2kg) – cicibani:
3.Aldin Hajdarević - Sanja
4.Dimitrije Pavlović - Mornar
 

Bacanje kugle (2kg) – cicibanke:
1.Iman Zejnilović - Mornar
3.Mia Ražnatović - Sanja
 
200m – cicibani:
1.Miloš Seković - Sanja
2.Danis Ljuši - Sanja
3.Petar Matić - Mornar
4.Ivan Martinović - Sanja
7.Matija Vojvodić - Sanja
8.Dušan Drobnjak - Mornar
 
200m – cicibanke:
1.Divna Ratković - Sanja
3.Anabela Mujović - Sanja
4.Anastasija Kojić - Sanja
6.Vana Pavićević - Sanja
7.Nina Durutović - Mornar
 
Bacanje koplja (400gr) – cicibani:
2.Nikola Rabrenović - Mornar
3.Damjan Đurnić - Sanja
 
600m – cicibani:
1.Arsen Badžović - Mornar
3.Danilo Pejović - Mornar
 
 
Bacanje vortexa (130gr) – cicibani:
1.Lazar Jovović - Mornar
2.Aldin Hajdarović - Sanja
3.Ivan Martinović - Sanja
5.Miloš Nišavić - Sanja
6.Nikola Rabrenović - Mornar
 
Bacanje vortexa (130gr) – cicibanke:
1.Anastasija Kojić - Sanja
3.Mia Ražnatović - Sanja
 
4x50m – cicibanke:
1.Sanja I (Divna Ratković, Anabela Mujović, Jovana Ukšanović, Anastasija Kojić)
3.Sanja II (Mirela Rastoder, Miljana Vlahović, Lana Sarić, Vana Pavićević)
 
4x50m – cicibani:
1.Sanja I (Miloš Šeković, Danis Ljuši, Aldin Hajdarović, Miloš Nišavić)
2.Mornar (Dušan Drobnjak, Arsen Badžović, Petar Matić, Lazar Jovović)
3.Sanja II (Damjan Đurnić, Aleksandar Glavanović, Ivan Martinović, Matija Vojvodić)