Barski kalendar

Draganu Radmiloviću potrebna novčana pomoć za transplantaciju bubrega

Povezano:

Dječji 13. jul – Učenje kroz igru i tradiciju

Najljepšu fotografiju na temu masline napravio Senad Petović

Sezona počela, Ljetopis na pragu, a oko Doma kulture raskopano; Opština Bar: Staza za nedjelju dana, ostalo poslije ljeta

Autor: Darija Jelić

Na sajtu humanost.com pokrenuta je akcija za pomoć našem sugrađaninu Draganu Radmiloviću. Njemu je za transplantaciju bubrega potrebno 70 000 eura.

Radmilović je, kako je navedeno na pomenutom sajtu, dijabetičar preko 30 godina, a insulin prima četiri put dnevno. Trenutno se nalazi na programu dijalize, na koju ide tri puta nedjeljno.

„Prije 14 godina sam imao transplantaciju bubrega u Beogradu. Iz razloga što teško podnosim dijalizu, odlučio sam da preko ove akcije pokušam da skupim sredstva potrebna za transplantaciju u Bjelorusiji. Potrebno mi je 70.000 eura za operaciju i ostale troškove“, naveo je Radmilović.

Svi koji su u mogućnosti da pomognu, to mogu uraditi slanjem SMS poruke sadržaja 24 na 14565 ili uplatom na žiro račun: 520-44402-50

Devizni račun: 520004200000315503

IBAN: ME25520004200000315503

SWIFT: HBBAMEPGXXX

Ovo je još jedna prilika da Barani pokažu humanost i veliko srce i  pomognu sugrađaninu.

Podijeli na društvenim mrežama