Barski kalendar

Otpočela sanacija potpornog zida na sutomorskom šetalištu

Povezano:

Od jedan do tri sata poslije ponoći 23. jula nema saobraćaja na putnom prelazu Šušanj

Monteput uveo video tolling za naplatu bez TAG uređaja, u nedjelju zabilježen rekord prolaza kroz Sozinu

Ogromna kolona automobila ka moru, a nema udesa

Autor: RB/BI

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore, juče je otpočelo radove na sanaciji potpornog zida, na dijelu saobraćajnice na kraju šetališta u Sutomoru.

“Zbog hitnosti sanacije, šetalište će u dužini od približno 70 metara, biti privremeno zatvoreno kod restorana „Malibu“, saopšteno je iz Morskog dobra.

JPMD napominje da su od Opštine Bar dobili odobreje za obustavu saobraćaja, u periodu dok traju radovi.

Radove na sanaciji izvodi DOO „CIVIL ENGINEER“ iz Podgorice, u skladu sa Ugovorom broj 0204-2512/17 od 3. septembra 2024. godine, sklopljenim sa Javnim preduzećem za upravljanje morskim dobrom.

Predviđeni rok za završetak radova je 45 dana.

Podijeli na društvenim mrežama