Barski kalendar

Luka Bar igra za plasman u finale play – off-a Superlige, Morača za ostanak u seriji

Povezano:

Crnogorske pionirke sa tri pobjede završile nastup na Evropskom odbojkaškom prvenstvu

Nikoleta Perović od naredne sezone u italijanskoj Romi

Državno prvenstvo Školskih sportskih igara u odbojci: Šampioni OŠ “Jugoslavija” i OŠ “Maksim Gorki”

Autor: OSCG

Druge utakmice polufinala plej-ofa EPCG Superlige odbojkašica odigraće se u Podgorici. Morača i Luka Bar sastaće se u utorak, od 20 sati, dok će se dan kasnije, u srijedu u istom terminu u Glavnom gradu sastati Budućnost volley i Herceg Novi.

Odbojkašice Luke Bar bile su sigurne na domaćem terenu i upisale maksimalnu pobjedu u prvom meču 3:0 (25:15, 25:10, 27:25), ali kapitenka Morače, Sara Globarević i saigračice nadaju se trijumfu i majstorici. Utakmica se igra u sali Osnovne škole “Radojica Perović” (20h).

“Sirene”, nakon finala Kupa, priželjkuju još jedno finale u ovoj sezoni, kazala je kapitenka barske ekipe, Dušanka Petrović.

“Pred nama je druga utakmica polufinala plej-ofa protiv Morače. Mislim da smo u ovom momentu kvalitetnija ekipa što smo pokazali i u prvoj utakmici. Nadam se da ćemo odigrati dobro i plasirati se u još jedno finale”, kazala je Petrović.

Druga utakmica između Budućnost volley-a i Herceg Novog odigraće se srijedu u sali Medicinske škole, takođe, od 20 sati. U prvom susretu slavile su Novljanke rezultatom 3:0 (25:18, 25:19, 25:17).

Podijeli na društvenim mrežama