Barski kalendar

Članovi NVO Orijent dijelili poklone sugrađanima

Povezano:

FOTO: Stub ili skretanje, pitanje je sad!

Priče talasa: Branko Ilić – More je sastavni dio naših molekula i djeluje ljekovito na srce i dušu

Raičević sa Gradišnik: Slovenija snažan partner i prijatelj Crne Gore i Bara

Autor: Darija.m

Povodom mjeseca Ramazana, koji je simbol darivanja, milosti i oprosta, članovi NVO “Orijent” danas su na Trgu Vladimira i Kosare našim sugrađanima besplatno dijelili razne poklone.

Kako su kazali za Radio Bar i Bar Info, odlučili su da 25-og dana Ramazana podijele djelić onog što ovaj mjesec treba da predstavlja.

“Besplatno smo djelili ruže, mirise, urme, maske, sredstva za dezinfekciju ruku, kao i prevod Kur'ana i raznu literature islamistike. Barani nisu krili oduševljenje ovim gestom i ‘pozitivnim čuđenjem’, jer, kako kažu, nisu navikli na ovakve akcije. Nama su samo uljepšali dan svojim osmjesima, a kada vidite reakcije vaših sugrađana svih konfesija, osjećaj sreće je neprocjenjiv”, zadovoljmo su kazali članovi ove NVO.

Slike govore više od riječi:

Podijeli na društvenim mrežama