Barski kalendar

Na Velikom pijesku održano Državno prvenstvo u udičarenju štapom sa obale

Povezano:

Luka Grgić: Lako je voditi ekipu sa 12 lavica

Jozef Marvučić postao prvak Italije u veslanju u dvojcu

Uspješan debi Baranina Luke Grgića na klupi Crne Gore

Autor: RB/BI

Na plaži Veliki pijesak, danas je Ribarski sportski klub “Lampuga” iz Bara organizovao Državno prvenstvo u udičarenju štapom sa obale u seniorskoj konkurenciji.

Nastupilo je 28 takmičara u muškoj i četiri takmičarke u ženskoj konkurenciji, iz 12 ribarskih sportskih klubova Crne Gore. Učestvovala su i sva tri ribolovačka kluba iz Bara: “Pristan”, “Rumija” i “Lampuga”.

Prvo mjesto u kategoriji seniora osvojio je Boban Trivić, član RSK “Bojana” Ulcinj, drugi je bio Dejan Cvetković, RSK “Delfin” Budva, a treći Radovan Popović, RSK “Sipa” Tivat.

Kod seniorki, prva je bila Elena Vukčević, članica RSK “Širun”, Budva, druga Tijana Kekić, RSK “Bojana” Ulcinj, a treća Baranka Ana Miljanić, članica RSK “Rumija”.

Glavne sudije bili su Željko Kosić i Slobodan Mladenović, a pomoćne Saša Takera i Branko Arapović. Takmičenjem je rukovodio predsjednik RSK “Lampuga” Slavko Petrović, u čijem restoranu “XXL” su i podijeljene medalje i pehari.

Podijeli na društvenim mrežama