Barski kalendar

Poraz Barana u trening duelu na DG areni: Fudbalere Mornara u nedjelju očekuje generalka protiv Bokelja u Kotoru

Povezano:

Zlatičanin sa omladinskom reprezentacijom Crne Gore stigao u Rumuniju na istorijski finalni turnir EP

Dobra igra i pobjeda crnogorske U17 fudbalske reprezentacije u Baru

Pioniri FK Mornar imali sezonu za pamćenje: Mlađani Barani se plasirali u Prvu crnogorsku ligu

Fudbaleri Mornara odigrali su sinoć na DG areni u Podgorici novi trening meč. Barani su poslije 12-to dnevnih priprema na Zlatiboru u kombinovanom sastavu poraženi od novog drugoligaša, Mladosti DG sa 2:1.

Jedini gol za Barane postigao je Boris Merdović.

Stručni štab Mornara je u ovom meču dao odmor velikom broju provotimaca, odnosno onima koji su uglavnom bili starteri na velikom broju utakmica na Zlatiboru, pa su priliku protiv Mladosti DG dobili omladinci i kadeti ovog kluba.

Od iskusnijih prvotimaca Mornara, u ovom meču su nastupili Merdović, Marweggio i Gerbesh.

Barski fudbalski prvoligaš generalku uoči starta nove sezone u Telekom 1. CFL imaće u nedjelju (18.07.22021. godine) od 20,00 sati u Kotoru protiv Bokelja.

Podijeli na društvenim mrežama