Barski kalendar

Radnici JP Kulturni centar očistili kanale oko Doma kulture i galerije

Povezano:

Održan Trening za predstavnike medija – Praćenje etičkog izvještavanja o kršenjima ljudskih prava

Opština Bar: Završeni radovi na izgradnji Ulice 2 u naselju Ilino, nova saobraćajnica koja rasterećuje Jadransku magistralu u Šušanju

Podrška Opštine Bar mladima koji izlaze iz doma ili hraniteljske porodice

Autor: Željko Milović

Danas su radnici JP Kulturni centar očistili kanal koji se proteže od magistrale kod Doma kulture do restorana “Planet”, ali i njemu pristupne odvode kod Knjaževe bašte i iza galerije “Velimir A. Leković”.

To je učinjeno nakon što su gotovo nekoliko mjeseci bili pun lišća, grana, smeća i vode, što je, naročito na pješački frekventnom dijelu pored korzoa, odavalo ružnu sliku.

“Preduzeće Komunalne djelatnosti je do sada redovno vršilo čišćenje ovih kanala, ali smo zbog uštede finansijskih sredstava i domaćinskog poslovanja firme, odlučili da se sami pozabavimo time. Sav sadržaj je izbačen, isušena je stajaća voda, računamo da je očišćeno oko 200 m kanala“, istakao je za Bar Info i Radio Bar pomoćnik direktora JP Kulturni centar Mirko Bujišić.

Podijeli na društvenim mrežama